Menu
Alışveriş Sepeti
  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!
  • Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Alışveriş !!

Oje

FLORMAR OJE 227Mükemmel tırnaklar için!Tüm cilt tipleri için uygundur. Flormar Nail Enamel'in özel formülü kolay uygulama imkanı sunarken, ojeye ekstra parlak görünüm kazandırır, parlaklığını korur ve uzun süre dayanıklılık sağlar.  Hayalleri zorlayan renk yelpazesine sahip olan bu oje grubun..
5,00TL
Vergiler Hariç:4,24TL
FLORMAR OJE 079Mükemmel Renkler!Flormar Nail Enamel`in özel formülü kolay uygulama imkanı sunarken, ojeye ekstra parlak görünüm kazandırır, parlaklığını korur ve uzun süre dayanıklılık sağlar. Hayalleri zorlayan renk yelpazesine sahip olan bu oje grubunda parlak ya da Işıltılı olmak üzere çeşitli s..
5,00TL
Vergiler Hariç:4,24TL
FLORMAR OJE 416Hayatınızı renklendirin!Tüm ciltler için uygundur.Flormar Nail Enamel'in özel formülü kolay uygulama imkanı sunarken, ojeye ekstra parlak görünüm kazandırır, parlaklığını korur ve uzun süre dayanıklılık sağlar.Hayalleri zorlayan renk yelpazesine sahip olan bu oje grubunda parlak y..
5,00TL
Vergiler Hariç:4,24TL
FLORMAR OJE MATLASTIRICIOjenin mat bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ojenin üzerine tek kat olarak sürülür...
10,00TL
Vergiler Hariç:8,47TL
Kalyon Tırnak Besleyici Ve Sertleştirici 11 Ml..
12,50TL
Vergiler Hariç:10,59TL
Pastel Oje 39Tırnaklar da makyaj ve koruma ister. Birbirinden çarpıcı renk seçeneklerive üstün kalitesiyle Pastel Oje, tırnak ve el güzelliğinizi ortaya çıkaracak!Toluene, DBP, Camphor, Formaldehyde Resin maddelerini içermez.Kullanım 1. Tırnaklarınızı törpüleyin ve istediğiniz şekil ve uzunluğa get..
7,00TL
Vergiler Hariç:5,93TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 153 (8 Sayfa)