Menu
Alışveriş Sepeti
  • 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!
  • Kapıda Ödeme Seçeneğiyle Alışveriş !!

Bulaşık Makinesi Ürünleri

Finish Quantum 60 Tablet Bulaşık Makinesi Deterjanı..
75,00TL
Vergiler Hariç:63,56TL
Finish Powerball Quantum Max Bulaşık Deterjanı 40 KapsülŞimdiye kadarki en güçlü Finish!Yeni Finish Quantum Max! Yeni formülüyle içindeki toz deterjan kurumuş lekeleri bile sudan geçirmeden çıkarır.Power jel yağları söker atar , likit powerball mükemmel parlaklık sağlar.3 bölmeli yeni kapsül teknolo..
47,50TL
Vergiler Hariç:40,25TL
GREEN CLEAN BULASIK MAKINE JEL 1000 MLSLES, KLOR, GDO, PARABEN, SENTETİK PARFÜM ve FOSFAT gibi kimyasallar içermemektedir.Bitki içerikli ve ekogaranti sertifikalı çevre dostu U Green Clean Bulaşık Deterjanı elde yıkamada gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Hem hassas cildinizi korurken hem de zara..
42,00TL
Vergiler Hariç:35,59TL
FINISH PARLATICI LİMONZorlu lekelerin bulaşıklar üzerinde bıraktığı lekeleri ortadan kaldırır.Hafif limon aromasına sahiptir. Zorlu lekeleri çıkarmak için bulaşıklarınızı öncesinde sıcak suda bekletmeniz önerilir...
15,50TL
Vergiler Hariç:13,14TL
FINISH MAKİNE TEMİZLEYİCİ Finish Makine Temizleyici, makinenizin filtre, gider, su pervanesi gibi önemli parçalarını tamamen temizler, derinlemesine temizlik ve bakım sağlar.Daha temiz bir bulaşık makinesi, daha temiz bulaşıklar demek!Mükemmel sonuç için düzenli olarak ayda en az bir kez kullan..
12,75TL
Vergiler Hariç:10,81TL
FINISH JEL HEPSI 1 ARADA LIMONFinish hepsi bir arada konsantre jel deterjan en zor, kurumuş lekeleri bile yumuşatır ve yok eder.Mavi süper güç tanecikleri ile sofra takımlarınızı ilk günkü hali ile korur.Desenli veya yaldızlı ürünleri rahatça yıkayabilirsiniz.Geride leke bırakmaz ve güçlü parlaklığı..
38,50TL
Vergiler Hariç:32,63TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 38 (2 Sayfa)