Menu
Alışveriş Sepeti
1.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Sıkça Sorulan Sorular

Pekcazip.com'a üye olarak ofis, işyeri, restoraunt ve eviniz için ihtiyacınız olan temizlik ve ambalaj gibi kategorilerde sunduğumuz geniş ürün çeşidiyle uygun fiyata alışveriş yapma fırsatından yararlanabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünleri kolay erişilebilir tasarım sayesinde kolayca ulaşabilir, ürünleri fiyat aralığına, markasına, ürün seçeneklerine ve kategorisine göre filtreleyebilirsiniz.

Pekcazip.com üzerinden verecek olduğunuz siparişlerinizi kolay bir şekilde takip edebilir, size özel kullanıcı paneli ile siparişlerinizi yönetebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız e-posta adresinizi girerek şifre yenileme işlemi yapabilirsiniz. Farklı bir giriş problemi için [email protected]'a mail atabilirsiniz.

Elbette. İlgilendiğiniz ürünleri 'alışveriş listeme ekle' butonunu tıklayıp, kullanıcı hesabı yönetiminden takip edebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürünlerinizin teslimat süresi, ürün sayfasında yer alan teslimat süresi içerisinde gönderilir. Siparişinizde yer alan ürünler arasındaki tedarik süresi en geç olan ürünü tedarik edilmesinin ardından diğer ürünlerinizle beraber gönderilir.

Ani stok tükenmesi/tedarik gecikmesi gibi aksi durumlar söz konusu olduğunda bu süre uzayabilmektedir, bu süreç firmamız tarafından sürekli olarak kontrol edilerek sizlere en hızlı teslimatın sağlanması için gerekli müdahaleler yapılmaktadır. Olası bir aksilikte tarafınız ile muhakkak irtibata geçilir.

0850 840 76 96 nolu irtibat numaramızı arayarak siparişinizin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Kargo sorumlusu kargo şirketinin telefon numarasını içeren bir haber formu bırakmaktadır. Haber formunun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle, aynı adrese ikinci uğrama gerçekleşmektedir. İkinci uğramada da ürününü teslim alamadıysanız, 2 gün içinde Kargo Müşteri Hizmetleri’ni arayıp, evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimatınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya darbe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Paket içerisindeki ürünlerde herhangi bir deformasyon var ise ürünleri teslim almayıp kargo görevlisine kargo hasar tutanağı tutturunuz ve ürünleri teslim almadan geri gönderiniz.

Satın aldığınız ürün faturalandırılmış ise ürün iptali için, [email protected] adresine mail atarak ürünü iptal ettirebilirsiniz. Paranız ürünü satın aldığınız yöntem ile iade edilecektir.

Anlaşmalı bankalar ile en fazla 3 iş günü içerisinde paranız iade edilir. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.

Bazı özel ürünlerde iade kabul edilemez. Niteliği itibarıyla; tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Aşağıdaki ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış ve denenmemiş olması şartına bağlıdır.

* Açıldıktan sonra sağlık açısından tehlike arz edebilen ürünler.

* Kullanım esnasında ayak ile birebir temas gerektiren ürünle.

* Her türlü kişisel bakım ürünleri.

* Her türlü ayakkabı içinde kullanılan ürünler.

* Tek kullanımlık ürünler.

* Hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler.

 

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.