Menu
Alışveriş Sepeti
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Hasta Bezleri

Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Medium 30'lu..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Orta Boy 9'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü e..
23,90TL
Vergiler Hariç:20,25TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Büyük Boy 30'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Canped Mesane Pedi Küçük Boy Small 12'liÖzel anatomik yapısı ve içeriğindeki özel emici tanecikleri ile, idrar kaçırma problemi için hijyenik çözüm sağlar. Özel emici tanecikler hem sıvıyı hem de koyucu hapsetme özelliğine sahiptir. İdrarın hızla emilerek jel haline gelmesini sağlar ve kuru his..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Canped Ultra Mesane Pedi Büyük Boy 10'luÖzel anatomik yapısı ve içeriğindeki özel emici tanecikleri ile, idrar kaçırma problemi için hijyenik çözüm sağlar. Özel emici tanecikler hem sıvıyı hem de koyucu hapsetme özelliğine sahiptir. İdrarın hızla emilerek jel haline gelmesini sağlar ve kuru his..
24,00TL
Vergiler Hariç:20,34TL
Canped Ultra Mesane Pedi Küçük Boy 12'liÖzel anatomik yapısı ve içeriğindeki özel emici tanecikleri ile, idrar kaçırma problemi için hijyenik çözüm sağlar. Özel emici tanecikler hem sıvıyı hem de koyucu hapsetme özelliğine sahiptir. İdrarın hızla emilerek jel haline gelmesini sağlar ve kuru his..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Beyaz Orta Boy 30'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış ..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Küçük Boy 30'luKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrol..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Mesane Pedi Erkek Orta Boy M Beden 12'liÖzel anatomik yapısı ve içeriğindeki özel emici tanecikleri ile, idrar kaçırma problemi için hijyenik çözüm sağlar. Özel emici tanecikler hem sıvıyı hem de koyucu hapsetme özelliğine sahiptir. İdrarın hızla emilerek jel haline gelmesini sağlar ve k..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Büyük Boy 8'liKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Ekstra Küçük Boy XS 25+kg 30'lu Canped Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü em..
55,00TL
Vergiler Hariç:46,61TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Eko Orta Boy 18'li Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış gü..
47,50TL
Vergiler Hariç:40,25TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Büyük Boy 8'liKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Mesane Pedi Orta Boy 10'luÖzel anatomik yapısı ve içeriğindeki özel emici tanecikleri ile, idrar kaçırma problemi için hijyenik çözüm sağlar. Özel emici tanecikler hem sıvıyı hem de koyucu hapsetme özelliğine sahiptir. İdrarın hızla emilerek jel haline gelmesini sağlar ve kuru hissettiri..
20,00TL
Vergiler Hariç:16,95TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 29 (2 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.