Menu
Alışveriş Sepeti
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Kağıt Havlular

Solo Kağıt Havlu 12'liÇift katlı yapısı ve yumuşak dokusuyla suya karşı dayanıklı ve ultra emici. Yumuşaklıktan ödün vermeyen ve benzerlerine göre daha emici özellikte olan Solo Kağıt Havlu ‘buçuk’ yaprak yeniliği ile tasarruf etmenize yardımcı olarak kağıt israfını önlüyor, çiçek desenli ..
31,00TL
Vergiler Hariç:26,27TL
Maylo Ooo 2 Katlı Tuvalet Kağıdı 12'liMaylo 2 Katlı Tuvalet Kağıdı, dolgun ve yumuşak bir yapıya sahip olması konforlu kullanım imkanı sunuyor.Emici gücü yüksek tuvalet kağıdı, hijyenik temizlik sunuyor.Tuvalete atılsa bile kolayca eriyor ve giderlere zarar vermiyor.Doğal ve yumuşak doku özelliği il..
26,00TL
Vergiler Hariç:22,03TL
Berrak Kağıt Havlu 2'liBerrak 2 Katlı Kağıt Havlu, emici yapısıyla beklentilerinizin çok ötesinde bir temizlik sunuyor.Yarım yapraklarıyla ıslak yüzeyleri pratik bir şekilde temizlemenizi sağlıyor.Berrak Kağıt Havlu, emici yapısı sayesinde birçok alanda pratik bir şekilde kullanılabilir...
6,00TL
Vergiler Hariç:5,08TL
Berrak Kağıt Havlu 12'liBerrak 2 Katlı Kağıt Havlu, emici yapısıyla beklentilerinizin çok ötesinde bir temizlik sunuyor.Yarım yapraklarıyla ıslak yüzeyleri pratik bir şekilde temizlemenizi sağlıyor.Berrak Kağıt Havlu, emici yapısı sayesinde birçok alanda pratik bir şekilde kullanılabilir...
18,50TL
Vergiler Hariç:15,68TL
Solo Kağıt Havlu 8'li Çift katlı yapısı ve yumuşak dokusuyla suya karşı dayanıklı ve ultra emici. Yumuşaklıktan ödün vermeyen ve benzerlerine göre daha emici özellikte olan Solo Kağıt Havlu ‘buçuk’ yaprak yeniliği ile tasarruf etmenize yardımcı olarak kağıt israfını önlüyor, çiçek desenli ..
24,00TL
Vergiler Hariç:20,34TL
Sofia Kağıt Havlu 3 Katlı 12'liSofia Mutfak Havlusu doğal ormanlara zarar vermeden üretiliyor.Çünkü Sofia, kağıdın ham maddesi olan selülozu sadece endüstriyel amaçlı yetiştirilen ağaçlardan elde ediyor.Türkiye'nin ilk ve tek 4 katlı kağıt havlusu olan Sofia Mutfak Havlusu, gıda ile doğrudan temas h..
32,00TL
Vergiler Hariç:27,12TL
Berrak Kağıt Havlu 6'lıBerrak 2 Katlı Kağıt Havlu, emici yapısıyla beklentilerinizin çok ötesinde bir temizlik sunuyor.Yarım yapraklarıyla ıslak yüzeyleri pratik bir şekilde temizlemenizi sağlıyor.Berrak Kağıt Havlu, emici yapısı sayesinde birçok alanda pratik bir şekilde kullanılabilir...
11,50TL
Vergiler Hariç:9,75TL
Solo Kağıt Havlu 6'lıÇift katlı yapısı ve yumuşak dokusuyla suya karşı dayanıklı ve ultra emici. Yumuşaklıktan ödün vermeyen ve benzerlerine göre daha emici özellikte olan Solo Kağıt Havlu ‘buçuk’ yaprak yeniliği ile tasarruf etmenize yardımcı olarak kağıt israfını önlüyor, çiçek desenli dokusu..
16,50TL
Vergiler Hariç:13,98TL
Selpak Kağıt Havlu 12'liSelpak Havlu sevdiklerinize temiz ve sağlıklı ortamlar oluşturur.Selpak Havlu üç katlı yapısı ve fil gücünde emici halkaları ile sıvıyı hızla emer.Buçuk yaprak özelliği sayesinde gerektiği kadar kullanılır...
38,00TL
Vergiler Hariç:32,20TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 21 (2 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.