Menu
Alışveriş Sepeti
1.000 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Gülsan

GÜLSAN DERİN TENCEREBu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak defolar resimlerde b..
235,00TL
Vergiler Hariç:195,83TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 16 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
265,00TL
Vergiler Hariç:220,83TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 18 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
365,00TL
Vergiler Hariç:304,17TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 20 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
420,00TL
Vergiler Hariç:350,00TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 22 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
525,00TL
Vergiler Hariç:437,50TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 24 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün katagorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
600,00TL
Vergiler Hariç:500,00TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 26 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
650,00TL
Vergiler Hariç:541,67TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 30 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün katagorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
895,00TL
Vergiler Hariç:745,83TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 32 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
990,00TL
Vergiler Hariç:825,00TL
Gülsan Çelik Derin Tencere 40 Cm Defolu Bu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olarak..
1.850,00TL
Vergiler Hariç:1.541,67TL
Gülsan Çelik Karnıyarık Tencere 26 Cm DefoluBu tencere hatalı ürün kategorisinde olup, sadece özel iskonto ile satılır. Bu ürün birinci kalite ile aynı standartlarda imal edilmiş ve son kalite kontrollerde belki de sizlerin fark edemeyeceği standart dışı hatalar nedeni ile ayırılmıştır. Örnek olar..
600,00TL
Vergiler Hariç:500,00TL
GULSAN DEFOLU KARNI YARIK 28CM..
815,00TL
Vergiler Hariç:679,17TL
Gülsan Döküm Granit Sahan Tava 18 Cm..
325,00TL
Vergiler Hariç:270,83TL
Granit Kaplamalı 4mm Alüminyum Gövdeye sahiptir. Alüminyum döküm sahanlarınızı kullanırken keskin,sert veya metal gibi materyaller(bıçak,çatal,metal kaşık,metal kepçe vs.) ile temas ettirmeyiniz. Temizlemek için sabunlu ılık su kullanınız. Sert temizleyicileri kullanmayınız. Çıkmayan lekeler için sı..
385,00TL
Vergiler Hariç:320,83TL
GÜLSAN TENCERE12cm derinliğindedir.Paslanmaz çelikten üretilmiştir.Sos gibi küçük pişirmeler için ya da arta kalan yemekleri saklayıp tekrar ısıtmak için kullanılabilir. Uzun ömürlüdür.Hijyeniktir ve dayanıklıdır.Isıyı tutabilen bir tabana sahiptir...
220,00TL
Vergiler Hariç:183,33TL
GÜLSAN ÇELİK TAVA 16cm çapındadır. Paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Hijyenik ve dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür. Isıyı muhafaza edebildiğinden az enerji ile çok pişirme yapabilir. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, ağır temizleyiciler önerilmez...
140,00TL
Vergiler Hariç:116,67TL
GÜLSAN TENCERE 22cm çapında basık tencere. Granit takviyeli PTFE kaplamadır. Uzun süre kullanım ömrü. Yapışmaz taban. Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez. Granit tabana sert, keskin materyaller ile t..
560,00TL
Vergiler Hariç:466,67TL
GÜLSAN TENCERE 24cm çapında basık tencere. Granit takviyeli PTFE kaplamadır. Uzun süre kullanım ömrü. Yapışmaz taban. Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez. Granit tabana sert, keskin materyaller ile t..
650,00TL
Vergiler Hariç:541,67TL
GÜLSAN TENCERE28cm çapında basık tencere.Granit takviyeli PTFE kaplamadır.Uzun süre kullanım ömrü.Yapışmaz taban.Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş.Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez.Granit tabana sert, keskin materyaller ile temas ettirmeme..
800,00TL
Vergiler Hariç:666,67TL
GÜLSAN TENCERE 30cm çapında basık tencere. Granit takviyeli PTFE kaplamadır. Uzun süre kullanım ömrü. Yapışmaz taban. Ergonomik sapları ile kolay taşıma, tutuş. Temizlemek için ılık su ve sabun yeterlidir, sert temizleyiciler kullanmanız önerilmez. Granit tabana sert, keskin materyaller ile t..
900,00TL
Vergiler Hariç:750,00TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 25 (2 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.