Menu
Alışveriş Sepeti
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Canped

Canped Anatomik Hasta Bezi Belbantlı Büyük Boy 8'li Canped Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Anatomik yapısıyla vücuda uyum sağlar.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. ..
19,90TL
Vergiler Hariç:16,86TL
Canped Anatomik Hasta Bezi Belbantlı Orta Boy 10'lu Canped Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Anatomik yapısıyla vücuda uyum sağlar.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. ..
19,90TL
Vergiler Hariç:16,86TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Büyük Boy 7'li Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü ..
25,90TL
Vergiler Hariç:21,95TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Eko Büyük Boy 14'lü Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış g..
46,50TL
Vergiler Hariç:39,41TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Eko Orta Boy 18'li Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış gü..
47,50TL
Vergiler Hariç:40,25TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Büyük Boy XL 7'li Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güç..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Ekstra Küçük Boy XS 25+kg 30'lu Canped Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü em..
55,00TL
Vergiler Hariç:46,61TL
Canped Belbantlı Hasta Bezi Gece Eko Büyük Boy L 14'lüYeni tekstil dokusu ve nefes alan yan yüzeyi ile eşsiz konfor sağlar.100 - 150 cm arasındaki bel ölçüleri için uygundur.Büyük boy paket içinde 14 adet Belbantlı Hasta Bezi bulunmaktadır.Sızmalara karşı bariyerlere ve bez değişim zamanını gösteren..
50,00TL
Vergiler Hariç:42,37TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Orta Boy 9'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü e..
25,90TL
Vergiler Hariç:21,95TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Orta Boy 9'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü e..
23,90TL
Vergiler Hariç:20,25TL
Canped Belbantlı Tekstil Yüzeyli Hasta Bezi Medium 30'lu..
85,00TL
Vergiler Hariç:72,03TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Büyük Boy 30'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış güçlü..
80,00TL
Vergiler Hariç:67,80TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Büyük Boy 8'liKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Büyük Boy 8'liKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Orta Boy 10'luKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Orta Boy 30'luKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrolü..
110,00TL
Vergiler Hariç:93,22TL
Canped Emici Külot Hasta Bezi Küçük Boy 30'luKülot şeklindeki yapısıyla ekstra çamaşır giyme ihtiyacını ortadan kaldırır.Pratik kullanımı ile yalnızca yatan hastaların değil, hareket halindeki hastaların da kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.Tamamen nefes alan dış yüzeye sahiptir.Koku kontrol..
43,75TL
Vergiler Hariç:37,08TL
Canped Hasta Bezi Belbantlı Beyaz Orta Boy 30'lu Canped Polietilen Yüzeyli Belbantlı Hasta Bezi, yüksek emici gücü ile idrar kaçırma problemi olan hastaları güvende hissettirir.Bezin yan yüzeyi yumuşak tekstil yapıdadır ve nefes alır.Özel dokusu sayesinde ses yapmaz. Yoğunluğu arttırılmış ..
70,00TL
Vergiler Hariç:59,32TL
Gösterilen: 1 ile 20 arası, Toplam: 36 (2 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.