Menu
Alışveriş Sepeti
100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz KARGO !!

Adaga

Adaga Chito Tex Alkolsüz El Dezenfektanı 1Lt- Hastalık yapıcı mikroorganizmaların oluşumunun engellenmesinde uzun süre kalıcı etkiye sahip CHITO TEX Adaga laboratuvarlarında geliştirilen yeni nesil hijyen ürünüdür. - Kullanımı kolaydır, herhangi bir ön işleme ihtiyaç duymaz  Yıkama ve duru..
4,58TL
Vergiler Hariç:4,24TL
Adaga Chitotex Alkol Bazlı El Dezenfektanı 1 LitreHastalık yapıcı mikroorganizmaların oluşumunun engellenmesinde uzun süre kalıcı etkiye sahip CHITOLIFE Adaga laboratuvarlarında geliştirilen yeni nesil hijyen ürünüdür. Kullanımı kolaydır, herhangi bir ön işleme ihtiyaç duymaz. Yıkama ve durulama ger..
22,88TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Adaga Chitotex Dezenfektan 1 LtTürkiye’de daha önce üretimi gerçekleştirilmemiş olan KİTİN-KİTOSAN Adaga tarafından üretilmektedir. Adaga insan sağlığı, medikal ürün ve biyosidal ürün geliştirme konusunda da yenilikçi AR-GE çalışmaları yaparak insan sağlığına, hayvan sağlığına ve doğaya zarar vermey..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Adaga Chitotex Dezenfektan 100 MlTürkiye’de daha önce üretimi gerçekleştirilmemiş olan KİTİN-KİTOSAN Adaga tarafından üretilmektedir. Adaga insan sağlığı, medikal ürün ve biyosidal ürün geliştirme konusunda da yenilikçi AR-GE çalışmaları yaparak insan sağlığına, hayvan sağlığına ve doğaya zarar verm..
10,00TL
Vergiler Hariç:8,47TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, Toplam: 4 (1 Sayfa)
Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası metnini inceleyebilirsiniz.